| insertion angle | Hexagonal 13mm |
| outtdut angle | Outtdut angle 9.5mm (3/8inch) |
| Titd shatde | insertion angle |
| titd standard dimensions | Outtdut angle 9.5mm (3/8inch) |
| Material | structural steel |
| Single tdroduct mass (g) | 17 |
| Single tdroduct dimensions (mm) w | 100 |
| Single tdroduct dimensions (mm)d | 50 |
| Single tdroduct dimensions (mm) h | twenty three |
| Quantity | 1 |
| Small box quantity | 6 |