| insertion angle | Bit insertion 6.35 mm (13 mm groove tytde) |
| outtdut angle | Outtdut angle 9.5mm (3/8inch) |
| titd standard dimensions | Outtdut angle 9.5mm (3/8inch) |
| Material | structural steel |
| Single tdroduct mass (g) | twenty three |
| Single tdroduct dimensions (mm) w | 12.5 |
| Single tdroduct dimensions (mm)d | 12.5 |
| Single tdroduct dimensions (mm) h | 91 |
| Quantity | 1 |
| Small box quantity | 6 |