AC 0105日本NITTO KOHKI日东AC线性活塞压缩机(中压)
SpecificationsRated Pressure: 0.5 barRated Airflow: 2.5 l/minRated Voltage: 230 V 120 VMaximum Pressure: 0.8 barPower Consumption: 14 W 14 WRated Frequency: 50 Hz 60 HzLife Expectancy: 5.000 hOutlet:
SpecificationsRated Pressure: 0.5 barRated Airflow: 2.5 l/minRated Voltage: 230 V 120 VMaximum Pressure: 0.8 barPower Consumption: 14 W 14 WRated Frequency: 50 Hz 60 HzLife Expectancy: 5.000 hOutlet:
| Rated Pressure: | 0.5 bar |
| Rated Airflow: | 2.5 l/min |
| Rated Voltage: | 230 V 120 V |
| Maximum Pressure: | 0.8 bar |
| Power Consumption: | 14 W 14 W |
| Rated Frequency: | 50 Hz 60 Hz |
| Life Expectancy: | 5.000 h |
| Outlet: | 6mm O.D. hose nipple |
| Duty Cycle: | 60 minutes |
| Coil Insulation Class: | E or its equivalent (JETL) and B for UL-1450 |
| Mounting Dimensions (L x W): | 48 x 62 mm |
| Gross Weight: | 0.7 kg |
| Leadwire Length: | 200 mm |