DAH 105日本NITTO KOHKI日东DC线性活塞压缩机
SpecificationsRated Pressure: 0.5 barRated Airflow: 2.5 l/minRated Voltage: 12 V 24 VMaximum Pressure: 0.8 barCurrent (Mean Value): 0.74 A 0.35 ALive Expectancy: 10.000 hOutlet: 6 mm O.D. hose barbDut
SpecificationsRated Pressure: 0.5 barRated Airflow: 2.5 l/minRated Voltage: 12 V 24 VMaximum Pressure: 0.8 barCurrent (Mean Value): 0.74 A 0.35 ALive Expectancy: 10.000 hOutlet: 6 mm O.D. hose barbDut
| Rated Pressure: | 0.5 bar |
| Rated Airflow: | 2.5 l/min |
| Rated Voltage: | 12 V 24 V |
| Maximum Pressure: | 0.8 bar |
| Current (Mean Value): | 0.74 A 0.35 A |
| Live Expectancy: | 10.000 h |
| Outlet: | 6 mm O.D. hose barb |
| Duty Cycle: | Continuous |
| Coil Insulation Class: | A or its equivalent (JETL) |
| Mounting Dimensions (L x W): | 76 x 70 mm |
| Weight: | 0.91 kg |
| Leadwire Length: | 300 mm |