DP 0210TA PWM日本NITTO KOHKI日东DC隔膜泵
SpecificationsAttainable Vacuum: -606 mbarFree Air Displacement: 10 l/minMaximum Pressure: 1.5 barMaximum Current: 0.8 ARated Voltage: 24 VLife Expectancy: 5.000 hInlet and Outlet: 6.8 mm O.D.Coil Ins
SpecificationsAttainable Vacuum: -606 mbarFree Air Displacement: 10 l/minMaximum Pressure: 1.5 barMaximum Current: 0.8 ARated Voltage: 24 VLife Expectancy: 5.000 hInlet and Outlet: 6.8 mm O.D.Coil Ins
| Attainable Vacuum: | -606 mbar |
| Free Air Displacement: | 10 l/min |
| Maximum Pressure: | 1.5 bar |
| Maximum Current: | 0.8 A |
| Rated Voltage: | 24 V |
| Life Expectancy: | 5.000 h |
| Inlet and Outlet: | 6.8 mm O.D. |
| Coil Insulation Class: | B or its equivalent (JETL) |
| Mounting Dimensions (L x W): | 36.5 x 37.5 mm |
| Gross Weight: | 0.32 kg |