DPA 0105日本NITTO KOHKI日东DC活塞泵
SpecificationsAttainable Vacuum: n/aFree Air Displacement: 2.8 l/minRated Voltage: 12 V (X1) 24 V (Y1)Maximum Pressure: 2.2 barMaximum Current: 1.2 A 0.6 ADuty Cycle: ContinuousLife Expectancy: 5.000
SpecificationsAttainable Vacuum: n/aFree Air Displacement: 2.8 l/minRated Voltage: 12 V (X1) 24 V (Y1)Maximum Pressure: 2.2 barMaximum Current: 1.2 A 0.6 ADuty Cycle: ContinuousLife Expectancy: 5.000
| Attainable Vacuum: | n/a |
| Free Air Displacement: | 2.8 l/min |
| Rated Voltage: | 12 V (X1) 24 V (Y1) |
| Maximum Pressure: | 2.2 bar |
| Maximum Current: | 1.2 A 0.6 A |
| Duty Cycle: | Continuous |
| Life Expectancy: | 5.000 h |
| Outlet (Inlet): | 5mm O.D. straight nipple |
| Coil Insulation Class: | E or its equivalent (JETL) |
| Mounting Dimensions (L x W): | 32 x 27.5 mm |
| Gross Weight: | 0.3 kg |