DP 0410T日本NITTO KOHKI日东DC活塞泵
SpecificationsAttainable Vacuum: -773 mbarFree Air Displacement: 34 l/minRated Voltage: 24 VMaximum Pressure: 1.5 barMaximum Current: 2,5-4.0 ADuty Cycle: ContinuousLife Expectancy: 5.000 hOutlet (Inl
SpecificationsAttainable Vacuum: -773 mbarFree Air Displacement: 34 l/minRated Voltage: 24 VMaximum Pressure: 1.5 barMaximum Current: 2,5-4.0 ADuty Cycle: ContinuousLife Expectancy: 5.000 hOutlet (Inl
| Attainable Vacuum: | -773 mbar |
| Free Air Displacement: | 34 l/min |
| Rated Voltage: | 24 V |
| Maximum Pressure: | 1.5 bar |
| Maximum Current: | 2,5-4.0 A |
| Duty Cycle: | Continuous |
| Life Expectancy: | 5.000 h |
| Outlet (Inlet): | Rc 1/8 |
| Coil Insulation Class: | E type equivalent |
| Mounting Dimensions (L x W): | 166 x 84mm |
| Gross Weight: | 1,6 kg |