BPS-215i 120V日本NITTO KOHKI日东液体泵
SpecificationsCurrent: 3 mAFlow Rate: 30 ml/minOutlet Pressure: 150 mbarSelf-Priming Pressure: 30 mbarHousing Material: PPBimorph Material: PPValve / O-Ring: IIRWeight: 40 gSuitable Liquids: Chlorinat
SpecificationsCurrent: 3 mAFlow Rate: 30 ml/minOutlet Pressure: 150 mbarSelf-Priming Pressure: 30 mbarHousing Material: PPBimorph Material: PPValve / O-Ring: IIRWeight: 40 gSuitable Liquids: Chlorinat
| Current: | 3 mA |
| Flow Rate: | 30 ml/min |
| Outlet Pressure: | 150 mbar |
| Self-Priming Pressure: | 30 mbar |
| Housing Material: | PP |
| Bimorph Material: | PP |
| Valve / O-Ring: | IIR |
| Weight: | 40 g |
| Suitable Liquids: | Chlorinated Detergents |