BPS-235G 120V日本NITTO KOHKI日东液体泵
SpecificationsCurrent: 3 mAFlow Rate: 30 ml/minOutlet Pressure: 150 mbarSelf-Priming Pressure: 15 mbarHousing Material: POMBimorph Material: PTFEValve / O-Ring: FKMWeight: 40 gSuitable Liquids: Xylone
SpecificationsCurrent: 3 mAFlow Rate: 30 ml/minOutlet Pressure: 150 mbarSelf-Priming Pressure: 15 mbarHousing Material: POMBimorph Material: PTFEValve / O-Ring: FKMWeight: 40 gSuitable Liquids: Xylone
| Current: | 3 mA |
| Flow Rate: | 30 ml/min |
| Outlet Pressure: | 150 mbar |
| Self-Priming Pressure: | 15 mbar |
| Housing Material: | POM |
| Bimorph Material: | PTFE |
| Valve / O-Ring: | FKM |
| Weight: | 40 g |
| Suitable Liquids: | Xylone, Benzone, Tolueno |