BPH-414i 120V日本NITTO KOHKI日东液体泵
SpecificationsCurrent: 30 mAFlow Rate: 500 ml/minOutlet Pressure: 350 mbarSelf-Priming Pressure: 120 mbarHousing Material: PPBimorph Material: PPValve / O-Ring: IIRWeight: 140 gSuitable Liquids: Chlor
SpecificationsCurrent: 30 mAFlow Rate: 500 ml/minOutlet Pressure: 350 mbarSelf-Priming Pressure: 120 mbarHousing Material: PPBimorph Material: PPValve / O-Ring: IIRWeight: 140 gSuitable Liquids: Chlor
| Current: | 30 mA |
| Flow Rate: | 500 ml/min |
| Outlet Pressure: | 350 mbar |
| Self-Priming Pressure: | 120 mbar |
| Housing Material: | PP |
| Bimorph Material: | PP |
| Valve / O-Ring: | IIR |
| Weight: | 140 g |
| Suitable Liquids: | Chlorinated Detergents |