BPH-474G 120V日本NITTO KOHKI日东液体泵
SpecificationsCurrent: 30 mAFlow Rate: 400 ml/minOutlet Pressure: 350 mbarSelf-Priming Pressure: 100 mbarHousing Material: PPSBimorph Material: PTFEValve / O-Ring: FKMWeight: 170 gSuitable Liquids: Hy
SpecificationsCurrent: 30 mAFlow Rate: 400 ml/minOutlet Pressure: 350 mbarSelf-Priming Pressure: 100 mbarHousing Material: PPSBimorph Material: PTFEValve / O-Ring: FKMWeight: 170 gSuitable Liquids: Hy
| Current: | 30 mA |
| Flow Rate: | 400 ml/min |
| Outlet Pressure: | 350 mbar |
| Self-Priming Pressure: | 100 mbar |
| Housing Material: | PPS |
| Bimorph Material: | PTFE |
| Valve / O-Ring: | FKM |
| Weight: | 170 g |
| Suitable Liquids: | Hydrochloric Acids, Sulfuric Aacids, Lubricating Oils |