BPH-214E 230V日本NITTO KOHKI日东液体泵
SpecificationsCurrent: 15 mAFlow Rate: 220 ml/minOutlet Pressure: 180 mbarSelf-Priming Pressure: 80 mbarHousing Material: PPBimorph Material: PPValve / O-Ring: EPDMWeight: 140 gSuitable Liquids: Potas
SpecificationsCurrent: 15 mAFlow Rate: 220 ml/minOutlet Pressure: 180 mbarSelf-Priming Pressure: 80 mbarHousing Material: PPBimorph Material: PPValve / O-Ring: EPDMWeight: 140 gSuitable Liquids: Potas
| Current: | 15 mA |
| Flow Rate: | 220 ml/min |
| Outlet Pressure: | 180 mbar |
| Self-Priming Pressure: | 80 mbar |
| Housing Material: | PP |
| Bimorph Material: | PP |
| Valve / O-Ring: | EPDM |
| Weight: | 140 g |
| Suitable Liquids: | Potash, Caustic Sodas, Hydrochloric Acids |