ECB-0203日本NITTO KOHKI日东电动倒角工具
SpecificationsCapacity: 0C ~ 3C, * 2R, 3RChamfer Angle: 45°Voltage: 220 V AC 50 HzMass (Weight): 2.5 kgPower Consumption: 450 WRated Duty: 30 minChamfering Capacity (Satainless Steel): 0C ~ 1.5C, * 2R
SpecificationsCapacity: 0C ~ 3C, * 2R, 3RChamfer Angle: 45°Voltage: 220 V AC 50 HzMass (Weight): 2.5 kgPower Consumption: 450 WRated Duty: 30 minChamfering Capacity (Satainless Steel): 0C ~ 1.5C, * 2R
| Capacity: | 0C ~ 3C, * 2R, 3R |
| Chamfer Angle: | 45° |
| Voltage: | 220 V AC 50 Hz |
| Mass (Weight): | 2.5 kg |
| Power Consumption: | 450 W |
| Rated Duty: | 30 min |
| Chamfering Capacity (Satainless Steel): | 0C ~ 1.5C, * 2R |
| Power Cord: | 2.5 m |
| Standard Accessories: |
|