HS06-1322日本NITTO KOHKI日东便携式打孔机
SpecificationsMax. Punching Thickness: 13 mmHole Making Time (Punching): 7.9 sec.Hole Making Time (Returning): 3.4 sec.Allowable Max. Pressure: 68.65 MPaMax. Punching Diameter: 22 mmRam Stroke: 21 mmM
SpecificationsMax. Punching Thickness: 13 mmHole Making Time (Punching): 7.9 sec.Hole Making Time (Returning): 3.4 sec.Allowable Max. Pressure: 68.65 MPaMax. Punching Diameter: 22 mmRam Stroke: 21 mmM
| Max. Punching Thickness: | 13 mm |
| Hole Making Time (Punching): | 7.9 sec. |
| Hole Making Time (Returning): | 3.4 sec. |
| Allowable Max. Pressure: | 68.65 MPa |
| Max. Punching Diameter: | 22 mm |
| Ram Stroke: | 21 mm |
| Max. Throat Depth: | 60 mm |
| Max. Output: | 367 kN |
| Weight: | 20.5 kg |
| Standard Accessories: |