HS07-1624日本NITTO KOHKI日东便携式打孔机
SpecificationsMax. Punching Thickness: 16 mmHole Making Time (Punching): 11.8 sec.Hole Making Time (Returning): 5.7 sec.Allowable Max. Pressure: 68.65 MPaMax. Punching Diameter: 24 mmRam Stroke: 25 mm
SpecificationsMax. Punching Thickness: 16 mmHole Making Time (Punching): 11.8 sec.Hole Making Time (Returning): 5.7 sec.Allowable Max. Pressure: 68.65 MPaMax. Punching Diameter: 24 mmRam Stroke: 25 mm
| Max. Punching Thickness: | 16 mm |
| Hole Making Time (Punching): | 11.8 sec. |
| Hole Making Time (Returning): | 5.7 sec. |
| Allowable Max. Pressure: | 68.65 MPa |
| Max. Punching Diameter: | 24 mm |
| Ram Stroke: | 25 mm |
| Max. Throat Depth: | 70 mm |
| Max. Output: | 464 kN |
| Weight: | 25.5 kg |
| Standard Accessories: |