HPD-05日本NITTO KOHKI日东便携式打孔机
SpecificationsPower Source (Single Phase):110 V AC 60 Hz / 220 V AC 50 HzMax. Output Pressure:68.65 MPaOutput (At No load):1.44 l \ min / 1.20 l \ minOutput (At 68.65MPa):0.66 l \ min / 0.55 l \ m
SpecificationsPower Source (Single Phase):110 V AC 60 Hz / 220 V AC 50 HzMax. Output Pressure:68.65 MPaOutput (At No load):1.44 l \ min / 1.20 l \ minOutput (At 68.65MPa):0.66 l \ min / 0.55 l \ m
| Power Source (Single Phase): | 110 V AC 60 Hz / 220 V AC 50 Hz |
| Max. Output Pressure: | 68.65 MPa |
| Output (At No load): | 1.44 l \ min / 1.20 l \ min |
| Output (At 68.65MPa): | 0.66 l \ min / 0.55 l \ min |
| Motor: | 0.4 kW 4P |
| Reservoir Capacity: | 4.0 l |
| Discharge Port: | Rc 3/8" |
| Electro-Magnetic Valve: | 4 way 3 position valve |
| Mass (Weight): | 32.5 kg |