WA-3500日本NITTO KOHKI日东磁力底座钻孔机自动进料
SpecificationsPower Source (Single Phase): 110 V AC 60Hz/ 220 V AC 50HzRated Power Consumption: 1100 WMagnet Power Consumption: 34 WHole Diameter: 17.5 to 35 mmPlate Thickness: 9 to 50 mmNo Load Speed
SpecificationsPower Source (Single Phase): 110 V AC 60Hz/ 220 V AC 50HzRated Power Consumption: 1100 WMagnet Power Consumption: 34 WHole Diameter: 17.5 to 35 mmPlate Thickness: 9 to 50 mmNo Load Speed
| Power Source (Single Phase): | 110 V AC 60Hz/ 220 V AC 50Hz |
| Rated Power Consumption: | 1100 W |
| Magnet Power Consumption: | 34 W |
| Hole Diameter: | 17.5 to 35 mm |
| Plate Thickness: | 9 to 50 mm |
| No Load Speed: | 950 min-1 |
| Magnet Dimensions: | 92 x 216 mm |
| Mass (Weight): | 20 kg |
| Standard Accessories: |
|